7 סיבות לבנות את האתר שלך איתי

הקמת אתר היא צעד חשוב בשיווק של העסק שלך. בחירת האדם הנכון שילווה אותך בתהליך תחסוך ממך מאמצים מיותרים, זמן יקר, משאבים פיננסיים והתחבטויות קשות.  למה כדאי לך לבחור דווקא בי כדי לבנות את האתר שלך?  הנה כמה נקודות למחשבה, כאלה שיוכלו להביא את ערך מוסף לאתר שלך:

 1. הקשבה

יחד איתך אמצא את הרעיונות המתאימים ביותר לעסק שלך. הם כבר שם, אבל צריך להקשיב להם ולפעול יחד כדי למצוא את הדרך הטובה והמתאימה ביותר עבורך.

2. קיצור תהליכים

כל כך הרבה אפשרויות בחירה, כל כך הרבה עיצובים וטכנולוגיות, LIKE ו-RSS וכל יתר המונחים שרודפים זה את זה בעולם המהיר של האינטרנט- אני אקצר את הדרך עבורך, למצוא מה רלוונטי ומה יעבוד בשבילך.

3. גמישות

החל בבניית עמוד נחיתה בודד ועד אפיון והקמה של אתר תוכן או פורטל שוקק שאותו אנהל ואקדם באופן קבוע- כל סוגי השירותים, במגוון מודלים של עבודה.

4. מומחיות

כמומחית לתחום האינטרנט, אני יודעת מה עובד. את האתר שלך אבנה באופן כזה שיותר אנשים יגיעו אליו, ויישארו בו יותר זמן. אותו זמן אינטרנט יקר, שבו המסרים שלך נחשפים, המותג שלך נבנה והעסק שלך מתחזק.

5. יעילות

צריך רק להגיד מה נחוץ. כשהצורך העסקי מוגדר- אני אבצע את כל השאר. אין צורך בהתקנה או הפעלה של תוכנות מסובכות, אין צורך להבין בטכנולוגיה או בסטטיסטיקה. כל העבודה תבוצע על הצד המקצועי ביותר- מהאפיון ועד הקידום והתחזוקה.

6. שימוש מושכל בתקציב

אעזור לך לנצל ביעילות את התקציב שהקדשת לצורך האתר כחלק ממערך השיווק העסקי. אמנם לא אציע לך אתר בעלויות אפסיות היות ובכל פרויקט שלנו מושקעות שעות רבות וידע של שנים, אך הטכנולוגיות בהן אני משתמשת וצורת העבודה היעילה מאפשרות לי להיות הוגנת בתמחור ולוודא שהכסף שלך יקנה את התמורה הנכונה ביורת עבורך.

7. דברים טובים באים באריזות קטנות

כוחי בגודל שלי. הטכנולוגיה והניסיון מאפשרים לי להיות יציבה ואיכותית. השירות שלי אישי, כמו בבוטיק אמיתי. כל שאלה שתישאל מצידך תיענה ישירות על ידי. מעל 100 לקוחות מכל הסוגים והגדלים, ולמעלה מחמש שנים של פרויקטים רצופים מוכיחים זאת.

אני מזמינה אתכם לבדוק מדוע כדאי לכם לבנות את האתר של העסק שלכם דווקא איתי.
ניתן ליצור קשר כעת במייל, בטופס הבא או ב
טלפון 054-776-2346

שם מלא:
כתובת Email:
מספר טלפון:
נושא הפניה: