7 סודות לעמוד בית מוצלח

איך בונים אתר אינטרנט שימושי, כזה שהגולשים ישהו בו וייחשפו לתכנים שתרצה לחשוף ולמכור?

הנה כמה כללים פשוטים, שיעזרו לך להגיע יחד למטרה המבוקשת- אתר אינטרנט שמשווק את העסק שלך, מגדיל את מספר הלקוחות שלך וממקסם את מה שיש לך לתת ולהשיג מהאינטרנט.

עמוד הבית הוא המפתח לדלת הקסמים הזו.

  1. שבע שניות. זה הזמן הממוצע שישקיע הגולש בעמוד הבית שלך. זה הזמן הקריטי שבו העמוד צריך לגרום לגולש להישאר בסביבה ולצלול פנימה.
  2. בלי עומס יתר שחרר את הגולש העסוק שלך מהצורך לצפות בסרטון פתיחה ופעלולים ויזואליים או להאזין למוסיקה שלא הוא בחר בה. אלה טעויות נפוצות, שמרחיקות את הגולשים ומונעות מהם להגיע לעיקר: התוכן שלך. המוצרים שלך.
  3. החופש לבחור התוכן האינטרנטי אינו תלוי ברצף של זמן. אין לו התחלה, אמצע או סוף. בניגוד לטלוויזיה, באינטרנט סדר צריכת התכנים גמיש ותלוי רק ברצון ובסבלנות של הגולש- לא בלוח שידורים מוכתב מראש. תן לגולש את מערך הבחירות הנכון גם לך וגם לו. זה אחד מסודות ההצלחה של אתרים.
  4. מה מכיל חלון הראווה שלך? בעמוד הבית צריך להופיע מבחר נכון, והיררכיה נכונה, שמציעים אפשרויות מושכות מספיק כדי למשוך את הגולש פנימה, לעומק האתר.  לכן חשוב ביותר לבחור
  5. Location, location, location מהם האזורים החמים בעמוד הבית, שזוכים למירב תשומת הלב של הגולש? זיהוי נכון של אזורים אלה, ושיבוץ של ההצעה השיווקית החזקה ביותר או התכנים האטרקטיביים ביותר בדיוק שם, תמקסם את הסיכוי שהגולש אכן יגלוש למקום שאליו אנחנו מעוניינים שיגיע
  6. עיצוב– איך נראה המותג שלך ברשת? האם האתר משקף את ערכי המותג שלך? מעצים אותם? האם העיצוב משרת את מערך הבחירות אותו רצית להעניק לגולש שלך? מה אומרת בחירת הצבעים על המותג שלך ואיך היא משפיעה על מצב הרוח של הגולש? אלה שאלות שחשוב לענות עליהן
  7. ניו מדיה – פלאש, פייסבוק, יוטיוב, סילברלייט, מובייל, אד וורדס iframe…  בתוך כל הבאז הזה צריך לעשות סדר ולבחור מה מתאים לבניה, שיווק ותקשוב של האתר שלך.  ושוב, בלי להעמיס ולהמאיס.

איך הופכים את התיאוריה הזו לאתר חי, נושם ואפקטיבי עבור העסק שלך?

בדיוק בשביל זה אני כאן!

ליצירת קשר ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות אפשר למלא את הטופס הבא:

או להתקשר ל 054-7762346

שם מלא:
כתובת Email:
מספר טלפון:
נושא הפניה: