עסקים שרוצים לגדול באמצעות האינטרנט

בתהליך בניית האתר, בעיקר אצל עסקים בתחילת הדרך או בצמתי גדילה משמעותיים, נוצרת הזדמנות מיוחדת לעצור ולהביט פנימה לתוך העסק שלך ולשאול מספר שאלות שישפיעו גם על האתר שיוקם- אבל לא רק.

בתהליך העבודה על האתר אסייע לכם לגבש את הזהות האינטרנטית שלכם ואת ארגז הכלים שיביא אתכם לתוצאות המהירות והנכונות ביותר מבחינת עלות/תועלת. יחד נבחר איזה סוג של אתר מתאים לכם, מה התוכן שצריך להיות בו ומה הפעילויות הנלוות שהוא דורש (רשתות חברתיות, קידום, שיתופי פעולה עם אתרים אחרים ועוד). תהליך כן, אמיץ וחכם בשלב הזה ישיג תוצאות לטווח ארוך, שישרתו את עסק הליבה ולא רק את האתר.

אנחנו עובדים עם עסקים שיש להם תקציב בינוני ומעלה ונכונות להשקיע משאבי זמן וחשיבה התואמים את התוצר האיכותי שיקבלו מאיתנו.

נתחיל בבסיס: לשאול את השאלות הנכונות

כבעל עסק עצמאי, ודאי הרגשת כמה אנרגיה מושקעת בשיווק העסק שלך. כדי למקסם את מה שיכול האינטרנט לתת לעסק שלך, חשוב לשאול ולתת תשובות לשאלות הבאות:

  1. מהו בדיוק המוצר שלי? מה הוא מוכר? שירות? מוצר? את עצמי?
  2. למי מיועד המוצר שלי והאם הוא יכול לתת מענה לצורך של מספיק אנשים?
  3. אילו הצלחות כבר יש מאחורי? איזה ניסיון יש לי ואיך הוא משרת אותי?
  4. מיהם הלקוחות/הקולגות/המשווקים/הספקים, שיכולים לחזק את התדמית שלי ואת יכולת השיווק שלי מול לקוחות חדשים?
  5. מה היתרון שיש לי על פני המתחרים שלי? מדוע הלקוח יבחר דווקא בי?
  6. מה מסמל המוצר שלי, מעבר לקונקרטי? מה המסר שעובר ללקוח שלי כשהוא פוגש במוצר?

אחרי מענה לשאלות האלה, נגלה בסיס תכני מעמיק וחשוב לאתר החדש שנקים: לעמודים כמו "אודות" או "מי אנחנו", להגדרת סוגי השירותים שאתם מציעים, למילות המפתח של תכני האתר ועוד. תוצאות החיפוש אחר התשובות יסייעו לשווק אותך ויחזקו את הסיכוי להצלחת העסק האינטרנטי שלך לטווח הארוך.

רוצה להתחיל בתהליך? אני מחכה לך.

צריך רק ליצור קשר במייל info@etyhadar.com

בטלפון 054-7762346

או באמצעות הטופס הבא:

שם מלא:
כתובת Email:
מספר טלפון:
נושא הפניה: