כל הסודות לעמוד בית מוצלח

לפני שנתחיל לעבוד על האתר של העסק שלך, נעבור יחד על כמה כללים פשוטים, שיעזרו לנו להגיע יחד למטרה המבוקשת: אתר אינטרנט שמשווק את העסק שלך, מגדיל את מספר הלקוחות שלך וממקסם את מה שיש לך לתת ולהשיג מהאינטרנט.

עמוד הבית הוא המפתח לדלת הקסמים הזו.

  1. שבע שניות:  זה הזמן הממוצע שישקיע הגולש בעמוד הבית שלך. זה הזמן הקריטי שבו העמוד צריך לגרום לגולש להישאר בסביבה ולצלול פנימה.
  2. בלי להעמיס מומלץ לשחרר את הגולש העסוק שלך מהצורך לצפות בסרטון פתיחה ופעלולים ויזואליים או להאזין למוסיקה שלא הוא בחר בה. אלה טעויות נפוצות, שמרחיקות את הגולשים ומונעות מהם להגיע לעיקר: התוכן שלך. המוצרים שלך.
  3. החופש לבחור: התוכן האינטרנטי אינו תלוי ברצף של זמן. אין לו התחלה/אמצע/סוף. בניגוד לטלוויזיה, כאן סדר צריכת התכנים גמיש ותלוי רק ברצון ובסבלנות של הגולש- לא בלוח שידורים מוכתב מראש. חשוב לתת לגולש את מערך הבחירות הנכון גם לך וגם לו. זה אחד מסודות ההצלחה של אתרים.
  4. מה מכיל חלון הראווה שלך? בעמוד הבית צריך להופיע מבחר נכון והיררכיה נכונה, שמציע ים אפשרויות מושכות מספיק כדי להכניס את הגולש פנימה, לעומק האתר.  לכן, חשוב ביותר לבחור נכון: איזה תוכן מקודם בעמוד הבית? אילו קישורים מקבלים קדימות? אילו אפשרויות הרשמה והטבות מוצעות כבר בקליק הראשון? מה מתאים לקהל היעד של האתר? איזה מידע הוא מחפש ועל איזה צורך יענו התכנים שהוא מקבל כבר במבט ראשון באתר שלך?
  5. location, location, location מהם האזורים בעמוד הבית, שזוכים למירב תשומת הלב של הגולש? זיהוי נכון של אזורים אלה, ושיבוץ של ההצעה השיווקית החזקה ביותר או התכנים האטרקטיביים ביותר בדיוק שם, ימקסמו את הסיכוי שהגולש אכן יגיע למקום שאליו אנחנו מעוניינים שיגיע.
  6. עיצוב– איך נראה המותג שלך ברשת? האם האתר משקף את ערכי המותג שלך? מעצים אותם? האם העיצוב משרת את מערך הבחירות אותו רצית להעניק לגולש שלך? מה אומרת בחירת הצבעים על המותג שלך ואיך היא משפיעה על מצב הרוח של הגולש?
  7. ניו מדיה – פלאש, פייסבוק, יוטיוב, סילברלייט, מובייל, אד וורדס.  בתוך כל הבאז הזה צריך לעשות סדר ולבחור מה מתאים לבנייה, שיווק ותקשוב של האתר שלך.  ושוב, בלי להעמיס ולהמאיס.

איך הופכים את התיאוריה לאתר חי, נושם ואפקטיבי עבור העסק שלך?

בדיוק בשביל זה אני כאן!

ליצירת קשר ולפגישת ייעוץ אפשר ליצור איתי קשר

בטלפון 054-7762346

במייל info@etyhadar.com